ועדות והנהלות
01/07/2023
ועד הנהלה - אגודת מתיישבי גבים
ענת טריווקס (מנהלת האגודה), אופיר קולטין, יאיר שזירי, צלה לוי, זהר לוי, אלירן דרור, אושרת אושרי, נעמה ורדיאל וערן הרוש.
הנהלת הקהילה:
מנהל קהילה - אחיקם רמות
מנהל קהילה - אחיקם רמות
חברי ההנהלה: נדיב מדינה, בימלה ארד, טל אידו, יותם אביזוהר, אביבית רוט, יובל סער ושושי קולטין
הנהלת עסקים:
מנהל עסקים- דודי דורון יו"ר : עמיחי בר
מנהל עסקים- דודי דורון יו"ר : עמיחי בר
חברי ההנהלה: אופיר קולטין, איציק חסון, נורית רוט מדינה, חגי צח ורינת אלבז.
אבלות:
סימונה סער, רונית אשכנזי, קוקי צ'רניס, אושרת אושרי.
סימונה סער, רונית אשכנזי, קוקי צ'רניס, אושרת אושרי.
ביקורת:
יו"ר - יורם נוה
עמית דן, משה זינגר ורינת אלבז.
בנים: ליאת סמיד
בריאות:
טל אידו, בימלה ארד, עמית דן, מיכל דביר ותמר הררי
טל אידו, בימלה ארד, עמית דן, מיכל דביר ותמר הררי
חינוך גיל בי"ס: ספיר אפרים לוי, אביבית רוט, קלרי כהן, איימי אביזוהר, ניר סער, אביבית רוט, איתן קוחלי, מיטל ליאני, אמיר אשכנזי וענת אבני.
חינוך גיל הרך: קרן סחראי, טל אילון, נורית מדינה רוט, אודי זליג, שירן גדאסי סער, טל אילון, ספיר אפריים לוי.
משאבי אנוש:
אחיקם רמות, עדי אפרת, עמית דן, נורית מדינה וישי לוז.
פנסיה+קרן מילואים: אחיקם רמות, חגי צח, נעמי קוצר, גילה מזרחי ואיציק חסון.
צח"י:
יאיר הררי, ליאת סמיד, גונן סמיד, שושי קולטין, רעות חרל"פ, אביבית רוט, זוהר להב שפר, זהר לוי, ענת טריווקס, אושרת אושרי, סימונה סער, טל אידו.
קלפי:
יו"ר: גילה זינגר, אליסה שחם, איימי אביזוהר, שרון יעקבי ואורלי זליג.
רכב:
יו"ר: יוני אידו, גונן סמיד ויותם אביזוהר.
תכנון:
מאור רוט, נדיב מדינה, ויקטור בר, שלומי ג'אנח, בעלי תפקידים קבועים- מנהל קהילה, מנהל עסקים, מנהל אגודה, יו"ר קיבוץ, יובל אשוואל, חורחה בולדה - מנהל פרויקטים, פסי אחזקת דירות.
אתר ראשונים: יוקי גלעד, צלילה צח, קלוק סער, יובל אשוואל, גיל שוורצמן, ואיימי אביזוהר.
יו"ר אסיפת חברים: יורם נוה ויותם אביזוהר.
צוות יזמות: מנהל מש"א, מנהל עסקים, מנהל קהילה ויובל סער.
ועדת בטיחות: מנהל עסקים, מנהל קהילה, מנהל פרויקטים, יאיר הררי ומנהלת ענפי השירותים.
צוות פרט: מנהל קהילה, 2 נציגי ציבור, נבחרי ציבור, בימלה ארד ושי פיגלמן
רווחה: שי פיגלמן ושושי קולטין
מזכירות טכנית: ליאת סמיד