קיבוץ גבים
חסר רכיב

ועדות והנהלות

05/02/2017

הרכב הוועדות בגבים – 2017

ועד הנהלה - אגודת מתיישבי גבים
זהר להב שפר (מנהלת האגודה), אופיר קולטין (יו"ר), לילך הרצל, ישי לוז, מיטל ליאני, אייל בק, רז סלע ואיציק חסון. 
 
הנהלת הקהילה: נבחרה 01.2016
מנהלי קהילה - יורם נווה, צילה לוי
חברי ההנהלה:  ניצן הולנד, גונן סמיד, קלר יעקובי, דני צ'רניס, צוקי סלע, שי פיגלמן ובימלה ארד. 
תאריך סיום - 01.2018

הנהלת עסקים: נבחרה 01.2016
מנהל עסקים- בועז הולנד
חברי ההנהלה: איציק חסון, יוני אידו, אורית הררי, גדי צחר, אוסי שוליס.
תאריך סיום: 01.2020

אבלות: נבחרה 2009
אוסי שוליס, רונית אשכנזי, קוקי צ'רניס, ברברה הברקורן ועידו ארד. 

ביקורת:  נבחרה 04.2016
יו"ר - רינת בילדר
יוני שחם, עמית דן, נעמי קוצר
תאריך סיום 10.2020

בנים: נבחרה 6.2013
שושי קולטין, תמר סרי, סופה מזרחי.
תאריך סיום: 06.2017

בריאות: נבחרה 3.2017
טל אידו, בימלה ארד, ניר סער, עמית דן, חנצ'ה פלדמן, דבורה בן טוב (אחות מרפאה) ואורנה אלון (נבחרה לרכזת בריאות ב-3.2016)
תאריך סיום: 03.2021

דיור:  נבחרה  06.2016
יו"ר: נעמי קוצר
רעות - תושבים וסטודנטים, פסי- בניין, מנהל קהילה, קלוק סער- צמ"ד, שרון יעקובי, עדו ארד, סיון קובלנץ.
תאריך סיום: 06.2020

חינוך גיל בי"ס: נבחרה  3.2017
הילה שזירי- רכזת חינוך,  טל אידו, רינת אלבז, סימונה סער, קלרי כהן, נועה צחר ומירב קפלן. 
תאריך סיום:3.2021

חינוך גיל הרך: נבחרה 10.2016
אורית הררי - רכזת חינוך, רינת אלבז, שלומי לוי, גלעד יעקובי, רוית לוז, סיון קובלנץ.
תאריך סיום: 10.2020

לימודיםנבחרה  6.2013
דניאל רוזנצוויג, ליאת סמיד
תאריך סיום: 6.2017

מינויים: נבחרה  09.2015
אבי דן - יו"ר, מיכל לוז, ליאת סמיד, אורנה אלון ואוסי שוליס- מנהלת מש"א
תאריך סיום - 09.2019

משאבי אנוש: נבחרה  01.2015
אוסי- מש"א, מנהל עסקים, מנהל קהילה, קלר יעקובי - נציגת ה. קהילה, אורית הררי - נציגת ה. עסקים.
תאריך סיום: 01.2019

פנסיה+קרן מילואים: נבחרה 04.2016
יו"ר - איציק חסון, מנהל עסקים, מנהל קהילה, גונן סמיד - א. פנסיות, יגאל סמיד, שרון יעקובי, חגי צח ויאיר הררי.
תאריך סיום: 04.2020
 
צח"י:
יאיר הררי (11.2010), רינת אלבז, נירה אבני, שושי קולטין, טל אידו, גונן סמיד, איציק חסון, שרה אשוול.

צמיחה דמוגרפית נבחרה  08.2009
קלוק, סימונה סער, יוקי גלעד, צלה לוי, איתן קוחלי, נטע חסון + מ-01.2012: אורנה אלון
סיום: על פי החלטת הנהלת קהילה צמ"ד ימשיך לפעול עד למועד קבלה לחברות של חברי שכונת ארטישוק. 

קבלה: נבחרה  3.2017
 קלר יעקבי, ניר סער, שרה אשוול, אורטל פיגלמן ויאיר הררי.
סיום: 3.2021

קליטה: נבחרה  09.2016
יו"ר: עידו ארד, שלומית הררי, אורנה אלון, ניר סער, איתן קוחלי, לילך הרצל ושלומי לוי.
סיום: 9.2020

קלפי: נבחרה 6.2013
יו"ר: גילה זינגר, כריס ארד, אסתר ניב וקוקי צ'רניס.
תאריך סיום: 06.2017

רכב: נבחרה 6.2016
יו"ר: יוני אידו, חיים אושרי, גונן סמיד, שושי קולטין- נציגת ועדת בנים, שי פיגלמן- נציג ה. קהילה. 
סיום:6.2020

תכנון: נבחרה 3.2017
נבחרי ציבור: רון לוז, חנצ'ה פלדמן ואופיר קולטין. 
בעלי תפקידים: מנהלי קהילה, מנהל עסקים, מנהלת שירותים ורכזת תכנון. 
תאריך סיום: 3.2021

כיבוי אש:  תאריך בחירה: 6.2013
יו"ר עקיבא אבני, זיו אביב, סופה מזרחי, אושרי חיים, יובל אשוואל. 
תאריך סיום 6.2017

אתר ראשונים: (2008) יוקי גלעד, צלילה צח, שולה צוקרמן, יהל סרי, קלוק סער.




חסר רכיב