קיבוץ גבים
חסר רכיב

ועדות והנהלות

05/02/2017

הרכב הוועדות בגבים – 2017

ועד הנהלה - אגודת מתיישבי גבים
אריאל ארבל  (מנהל האגודה), אופיר קולטין (יו"ר), לילך הרצל, ישי לוז, מיטל ליאני, אייל בק, רז סלע ואיציק חסון. 
 
הנהלת הקהילה: נבחרה 01.2016
מנהל קהילה - איתי אבני
חברי ההנהלה: אבי דן, צוקי סלע, שי פיגלמן, בימלה ארד, שרה אשוול, נטע חסון ורעות חג'בי. 
תאריך סיום - 01.2018

הנהלת עסקים: נבחרה 01.2016
מנהל עסקים- בועז הולנד יו"ר : איתמר ברטפלד
חברי ההנהלה: איציק חסון, יוני אידו, אבי דן,  גדי צחר, אוסי שוליס.
תאריך סיום: 01.2020

אבלות: נבחרה 2009
סימונה סער, רונית אשכנזי, קוקי צ'רניס, ברברה הברקורן ועידו ארד. 

ביקורת:  נבחרה 04.2016
יו"ר - רינת בילדר
יוני שחם, עמית דן, נעמי קוצר
תאריך סיום 10.2020

בנים: נבחרה 6.2013
שושי קולטין, תמר סרי, סופה מזרחי.
תאריך סיום: 06.2017

בריאות: נבחרה 3.2017
טל אידו, בימלה ארד, ניר סער, עמית דן, חנצ'ה פלדמן  ואורנה אלון (נבחרה לרכזת בריאות ב-3.2016)
תאריך סיום: 03.2021

דיור:  נבחרה  06.2016
יו"ר: נעמי קוצר
רעות - תושבים וסטודנטים, פסי- בניין, מנהל קהילה, קלוק סער- צמ"ד, שרון יעקובי, עדו ארד, סיון קובלנץ.
תאריך סיום: 06.2020

חינוך גיל בי"ס: נבחרה  3.2017
אוסנת גוטריי - רכזת חינוך,  טל אידו, רינת אלבז, סימונה סער, קלרי כהן, נועה צחר ומירב קפלן. 
תאריך סיום:3.2021

חינוך גיל הרך: נבחרה 10.2016
ליטל צ'רניס - רכזת חינוך, רינת אלבז, שלומי לוי, גלעד יעקובי, רוית לוז, סיון קובלנץ.
תאריך סיום: 10.2020

לימודיםנבחרה  6.2013
דניאל רוזנצוויג, ליאת סמיד
תאריך סיום: 6.2017

מינויים: נבחרה  09.2015
מיכל לוז,  אורנה אלון ואוסי שוליס- מנהלת מש"א
תאריך סיום - 09.2019

משאבי אנוש: נבחרה  01.2015
אוסי- מש"א, מנהל עסקים, מנהל קהילה, קלר יעקובי - נציגת ה. קהילה, אורית הררי - נציגת ה. עסקים.
תאריך סיום: 01.2019

פנסיה+קרן מילואים: נבחרה 04.2016
יו"ר - איציק חסון, מנהל עסקים, מנהל קהילה, גונן סמיד - א. פנסיות, יגאל סמיד, שרון יעקובי, חגי צח ויאיר הררי.
תאריך סיום: 04.2020
 
צח"י:
יאיר הררי (11.2010), רינת אלבז, נירה אבני, , טל אידו, גונן סמיד,
צמיחה דמוגרפית נבחרה  08.2009
קלוק, סימונה סער, יוקי גלעד, צלה לוי, איתן קוחלי, נטע חסון + מ-01.2012: אורנה אלון
סיום: על פי החלטת הנהלת קהילה צמ"ד ימשיך לפעול עד למועד קבלה לחברות של חברי שכונת ארטישוק. 

קבלה: נבחרה  3.2017
 קלר יעקבי, ניר סער, שרה אשוול, אורטל פיגלמן ויאיר הררי.
סיום: 3.2021

קליטה: נבחרה  09.2016
יו"ר: עידו ארד, שלומית הררי, אורנה אלון, ניר סער, איתן קוחלי, לילך הרצל ושלומי לוי.
סיום: 9.2020

קלפי: נבחרה 6.2013
יו"ר: גילה זינגר, כריס ארד, אסתר ניב וקוקי צ'רניס.
תאריך סיום: 06.2017

רכב: נבחרה 6.2016
יו"ר: יוני אידו, חיים אושרי, גונן סמיד, שושי קולטין- נציגת ועדת בנים, שי פיגלמן- נציג ה. קהילה. 
סיום:6.2020

תכנון: נבחרה 3.2017
נבחרי ציבור: רון לוז, חנצ'ה פלדמן ואופיר קולטין. 
בעלי תפקידים: מנהלי קהילה, מנהל עסקים, מנהלת שירותים ורכזת תכנון. 
תאריך סיום: 3.2021

כיבוי אש:  תאריך בחירה: 6.2013
יו"ר עקיבא אבני, זיו אביב, סופה מזרחי, אושרי חיים, יובל אשוואל. 
תאריך סיום 6.2017

אתר ראשונים: (2008) יוקי גלעד, צלילה צח, שולה צוקרמן, יהל סרי, קלוק סער.




חסר רכיב